Tech Data udostępnia portfolio produktowe w formie publicznego katalogu

Tech Data (firma dystrybucyjna obsługująca branżę IT) ogłosiła w tym tygodniu, że udostępnia klientom swoje portfolio produktowe w celach poglądowych w postaci publicznego katalogu.

Odwiedzający stronę internetową Tech Data będą mogli znaleźć produkty i rozwiązania oferowane przez globalnych oraz lokalnych dostawców z 4 kategorii i będą mogli skorzystać z opcji wyszukiwania.

Udostępnienie portfolio produktowego jest ukłonem w stronę nowych Partnerów Biznesowych, ale także odpowiedzią na pojawiające się zapytania po stronie istniejących Partnerów Biznesowych. Ci pierwsi chcą mieć możliwość zapoznania się z ofertą przed podjęciem decyzji o rejestracji, zaś ci drudzy - możliwość przejrzenia oferty bez konieczności logowania do systemu sprzedażowego.

Zobacz również:

Publiczny katalog obejmuje produkty i rozwiązania posegregowane na cztery kategorie: Advanced Solotions, Endpoint Solutions, Datech Solutions i Global Computing Components.

Publiczny katalog oferuje możliwość przeszukiwania po grupach produktowych lub słowach kluczowych. Nie jest to jednak oferta handlowa, stąd uzyskanie informacji o cenie czy aktualnych stanach magazynowych jest nadal możliwe dopiero po zalogowaniu się do systemu.

Tech Data zapowiada, że publiczny katalog będzie na bieżąco aktualizowany oraz rozwijany, tak aby nadążyć za zmnieniającymi się potrzebami rynku IT.


TOP 200