Tech Data Polska z nagrodą Symanteca

Tech Data Polska została wyróżniona przez firmę Symantec nagrodą "Best Performance in Eastern Europe 2003".

Jest to wyraz uznania za uzyskanie najwyższych obrotów w minionym roku finansowym (w okresie od 1 kwietnia 2002 r. do 31 marca 2003 r.) oraz najwyższy wzrost obrotów w stosunku do roku ubiegłego.

Symantec, amerykański producent oprogramowania, na początku każdego roku organizuje spotkanie dla dystrybutorów pod nazwa "Symantec Distribution Conference". Podczas konferencji prezentowane są wyniki oraz osiągnięcia firmy, a także podsumowanie ubiegłego roku i plany na rok następny. Ponadto Symantec przygotowuje uroczysty "Gale dinner", w czasie którego przyznawane i wręczane są nagrody za osiągnięcia we współpracy z firma w ciągu minionego roku.

Zobacz również:

  • Facebook bez treści informacyjnych w Kanadzie
  • Snowflake Data Cloud Summit już w przyszłym tygodniu
  • Avi Wigderson zdobywa Nagrodę Turinga za prace nad losowością obliczeniową

Podczas tegorocznej konferencji, która odbyła się w Algarve, w Portugalii, w dniach 3-6 kwietnia br. Symantec przyznał 15 wyróżnień swoim dystrybutorom. Jedno z nich, nagroda "Best Performance in Eastern Europe 2003" przypadło w udziale właśnie Tech Data Polska.

"Nagroda ta jest motywującym wyróżnieniem oraz wyrazem uznania za dotychczasową pracę dla zespołu działu oprogramowania Tech Data Polska. Jest również zachętą do dalszego rozwijania kanału sprzedaży produktów firmy Symantec we współpracy z naszymi partnerami handlowymi oraz osiągania kolejnych, bardzo dobrych wyników" – powiedziała Dorota Rzepka, kierownik działu oprogramowania firmy Tech Data Polska.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200