Targi CliQ 2011 odwołane

Przedstawiciele Photo Marketing Association International poinformowali o odwołaniu targów CliQ 2011 zaplanowanych na jesień bieżącego roku. Jednocześnie poinformowano o rozpoczęciu współpracy z Consumer Electronics Association, organizatorem targów CES.

Targi CliQ 2011 miały być kontynuacją imprezy o nazwie PMA, która odbywała się cyklicznie na wiosnę każdego roku. Po ubiegłorocznych targach organizatorzy- Photo Marketing Association International, zdecydowali się na zmianę nazwy i przeniesienie targów na jesień.

W oświadczeniu prasowym organizatorzy poinformowali jednak, że nowa impreza została odwołana. Zamiast niej, mają odbyć się targi [email protected], które zostały zaplanowane na styczeń w Las Vegas.

Zobacz również:

  • Targi IFA powracają - odbędą się stacjonarnie we wrześniu

Organizatorzy jako oficjalny powód zaniechania organizacji targów CliQ podają właśnie nawiązanie współpracy z Consumer Electronics Association. Pojawią się jednak opinie, że prawdziwym powodem niepowodzenia imprezy jest jesienny termin oraz małe zainteresowanie wystawców.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200