Tanie projektory Liesegang

Firma ProAUDIO-AVT wprowadza na polski rynek nową rodzinę projektorów niemieckiej firmy Liesegang. Urządzenia oznaczone wspólną nazwą Mayfair to tanie wideoprojektory multimedialne wykonane w technologii 3xLCD.

Tanie projektory Liesegang
Wchodzące w skład serii Mayfair projektory są kompaktowymi urządzeniami przenośnymi o wadze 3,2 kg, zaprojektowanymi do wykorzystania w średniej wielkości salach. Wśród szeregu przydatnych funkcji, jakie zaimplementowano w nowych modelach Liesegang, znalazły się m.in. pionowa i pozioma korekcja zniekształceń trapezowych, Freeze (zamrożenie prezentowanego obrazu np. na czas przełączania źródeł), Magnify (powiększenie wybranego fragmentu obrazu) czy też PIP (bieżący podgląd obrazu z innego wejścia sygnału). Pilot zdalnego sterowania na podczerwień - identyczny dla wszystkich urządzeń tej serii - posiada zintegrowaną funkcję emulacji myszy komputerowej poprzez port PS2 oraz wbudowany wskaźnik laserowy. Wykorzystanie nowoczesnego układu optycznego pozwala na osiągnięcie równomierności oświetlenia ekranu większego od 90%.

Podstawowym modelem tej rodziny jest projektor Mayfair New – urządzenie charakteryzujące się rozdzielczością SVGA 800x600 i strumieniem światła 1300 ANSI lm przy kontraście na poziomie 800:1. Ze względu na powyższe parametry oraz na niską cenę (6500 PLN) projektor skierowany jest głównie do szkół, uczelni jak i systemów kina domowego (możliwość pracy w trybie 16:9).

Zwiększenie rozdzielczości do XGA 1024x768 oraz strumienia światła do wartości 1600 ANSI lm w modelu Mayfair Pro przystosowało to urządzenie do zastosowań bardziej profesjonalnych, jak np. wielkoformatowa prezentacja wykorzystująca zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Cena urządzenia: 9500 PLN.

Mayfair Ultra jest flagowym urządzeniem tej rodziny. Dzięki zastosowaniu lampy projekcyjnej o zwiększonej mocy oraz zmodyfikowanego układu optycznego jest on w stanie wytworzyć obraz o jasności 2200 ANSI lm przy rodzielczości XGA. Wersja Ultra została stworzona z myślą o wykorzystaniu jako projektor instalacyjny, montowany na stałe w pomieszczeniu, lub jako sprzęt przenośny do prezentacji w salach o silnym oświetleniu. Cena tej wersji – 12 500 PLN.

Więcej informacji:

http://www.proaudio.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200