Tak będzie wyglądać najpopularniejszy smartfon z Androidem 2023

Do sieci trafiły oficjalne wizualizacje flagowych smartfonów Samsunga na 2023 rok. Są one zgodne z wcześniejszymi wiadomościami, które trafiła do sieci na przestrzeń miesięcy.

Pierwsze miesiące nowego roku zawsze obfitują w premiery nowych urządzeń. Po targach Consumer Electronic Show odbywających się w styczniu firma Samsung przygotowuje autorską konferencję z cyklu Galaxy Unpacked, na której prezentowane są nowości na nadchodzące miesiące. Głównym elementem agendy zawsze są flagowe, bestsellerowe urządzenia.

Zaproszenie na premierę Galaxy S23
Źródło: samsung.com

Zaproszenie na premierę Galaxy S23

Źródło: samsung.com

Tak dużej premierze zawsze towarzyszy wiele mniej lub bardziej wiarygodnych przecieków, które pojawiają się już na wiele miesięcy przed samym wydarzeniem.

Zobacz również:

  • Samsung Electronics stoi w obliczu pierwszego strajku pracowników w swojej 55-letniej historii
  • Galaxy AI trafi nawet na 3 letnie flagowce Samsunga

W tym roku pierwsze wydarzenie Galaxy Unpacked odbędzie się w środę, 1 lutego 2023 roku.

Na chwilę przed premierą do sieci trafiły oficjalne wizualizacje smartfonów Samsung Galaxy S23, Galaxy S23 Plus oraz Galaxy S23 Ultra. Dzięki tak dokładnym obrazom premiera pozostają już praktycznie formalnością.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Źródło: Evan Blass

Samsung Galaxy S23 Ultra

Źródło: Evan Blass

Tegoroczna seria ponownie podzielona będzie na pół - modele Galaxy S23 i Galaxy S23 Plus będą różnić się wielkością ekranu i pojemnością baterii, a Galaxy S23 Ultra otrzyma ulepszone aparaty, inną obudowę oraz wsparcie dla aktywnego pióra S-Pen.

Samsung Galaxy S23 Plus
Źródło: Evan Blass

Samsung Galaxy S23 Plus

Źródło: Evan Blass

Wszystkie modele otrzymają nową wyspę z aparatami.

Samsung Galaxy S23
Źródło: Evan Blass

Samsung Galaxy S23

Źródło: Evan Blass

Smartfony na rok modelowy 2023 sprzedawane będą w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, fioletowej, beżowej oraz zielonej.

Analitycy sugerują zauważalnie wyższe ceny startowe wszystkich modeli. Dodatkowo modele z serii Galaxy S23 niezależnie od lokalizacji dostarczane będą z procesorem Qualcomm Snapdragon. Dotychczas modele europejskie zasilane były chipami Samsung Exynos.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200