TViX - maszyna do filmów

Koreańska firma DViCO zaprezentowała najnowszy model swojego sztandarowego produktu - odtwarzacza filmów TViX. Model M-3100U wyposażony jest we wbudowany dysk twardy, potrafi wygenerować obraz w rozdzielczości HD i odtwarza wszystkie najpopularniejsze formatu zapisu filmów.

TViX - maszyna do filmów

TViX M-3100U

Urządzenia z tej serii wyposażone są we wszelkie złącza, niezbędne do podłączenia odtwarzacza do telewizora lub projektora oraz zestawu głośników. TViX M-3100U to niewielkie (183 x 138 x 75 mm) "pudełko", wyposażone w wyświetlacz LCD, pilota zdalnego sterowania oraz wbudowany dysk twardy (standardowy, 3,5"). Odtwarzacz dysponuje również złączem USB 2.0 (w ofercie firmy pojawi się też wersja z FireWire) - za jego pośrednictwem można podłączyć TViX do komputera PC i skopiować na jego dysk pliki filmowe. Na liście obsługiwanych formatów znalazły się m.in. pliki Divx i Xvid, MPG, DAT, VOB, IFO oraz ISO. Co ważne, TViX potrafi także wyświetlać napisy w formacie SMI.

TViX - maszyna do filmów

TViX M-3100U - złącza

Oczywiście, urządzenie może również odtwarzać pliki audio oraz wyświetlać zapisane na dysku zdjęcia. Ceny odtwarzacza oraz terminu wprowadzenia go do sprzedaży na razie nie podano.

Więcej informacji: Tvix.co.kr.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200