TP SA: ryczałt na ISDN

Operator wprowadził ryczałtowe opłaty dla abonentów podstawowej usługi ISDN - Octopus S. Oferta obejmuje 30 godzin dostępu do sieci za cenę 60 zł netto. Od września TP SA oferuje podobną usługę użytkownikom sieci analogowej.

Od wczoraj z możliwości ryczałtowych opłat za połączenia z Internetem mogą również korzystać abonenci usług ISDN Octopus. Wprowadzony przez TP SA ryczałt, podobnie jak w przypadku analogowych połączeń z numerem 0202122, obejmuje 30 godzin dostępu do sieci, za cenę 60 zł netto miesięcznie. Przedstawiciele TP SA twierdzą, że wprowadzenie nowej oferty jest odpowiedzią na bardzo duże zainteresowanie klientów zryczałtowanymi opłatami, po tym jak we wrześniu operator wprowadził ryczałt na internetowe połączenia w systemie analogowym.

Czas połączeń jest naliczany z dokładnością do jednej sekundy, dla każdego z kanałów ISDN osobno. Pozostające do wykorzystania 30 godzin to suma czasów połączeń w każdym z kanałów. Po wykorzystaniu limitu godzin, opłaty naliczane są tradycyjnie według impulsów (3- lub 6-minutowych w zależności od pory dnia). Koszt impulsu w połączeniach ISDN w TP SA to 0,29 zł netto.

Zobacz również:

  • Holandia ogranicza korzystanie z Google Chrome i ChromeOS
  • Uprawnienia na Androidzie - jak złączyć bezpieczeństwo z wygodą
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200