Szybki zapis CD

Nowe nagrywarki PlexWriter 12/4/32 oferują 12-krotną prędkość zapisu płyt CD-R.

Nowe nagrywarki PlexWriter 12/4/32 oferują 12-krotną prędkość zapisu płyt CD-R.

Plextor wprowadza do sprzedaży model napędu CD-RW - PlexWriter 12/4/32 Ultra SCSI - o szczególnie dużej prędkości zapisu płyt optycznych.

Nagrywanie CD-R i CD-RW

Urządzenie umożliwia nagrywanie dysków CD-R z 12-krotną prędkością, a więc znacznie szybciej niż większość dostępnych napędów - najbardziej zaawansowane modele obecnie działają z szybkością 8-krotną.

Płyty CD-RW umożliwiające wielokrotny zapis są nagrywane przez PlexWriter 12/4/32 ze standardową 4-krotną prędkością, a odczyt jest możliwy maksymalnie z 32x. Napęd jest wyposażony w 4 MB bufor RAM, pamięć Flash ROM, pozwalającą na upgrade oprogramowania sterującego pracą urządzenia, i interfejs SCSI-3, zapewniający szybkość transmisji danych do 20 MB/s. Czas dostępu do danych wynosi 160 ms.

Urządzenie ma trafić na rynek jeszcze w styczniu br. w wersjach zewnętrznej i przeznaczonej do instalacji wewnątrz komputera. Do napędu dołączono zestaw oprogramowania narzędziowego, m.in. do obsługi nagrywania płyt optycznych - WinOnCD+Packet CD i PlexTools. PlexWriter 12/4/32 może być atrakcyjną ofertą, szczególnie dla użytkowników często nagrywających dyski CD-R. Umożliwia on skrócenie procesu nagrywania do kilku minut.

--------------------------------------------------------------------------------

Nagrywarka CD-RW PlexWriter 12/4/32

Producent: Plextor

Dystrybucja: , tel. (+22) 675 55 15,http://www.alstor.com.pl

Cena netto: ok. 1600 zł


TOP 200