Szybciej i bezpieczniej z Symantec LiveState Recovery

Symantec wprowadził na rynek nową, uaktualnioną wersję oprogramowania do odzyskiwania danych LiveState Recovery.

Symantec zaprezentował nowe wydania LiveState Recovery w wersjach Advanced Server, Standard Server i Desktop. Umożliwiają one szybkie i wydajne odtworzenie informacji w przypadku uszkodzenia systemu bądź utraty danych. Jest to idealne narzędzie dla osób, które nie chcą spędzać godzin na reinstalacji systemu i aplikacji po każdej awarii systemu operacyjnego.

Produkty Symantec tworzą "zdjęcie stanu aktualnego" w formie pojedynczego pliku, w którym zostaje zapisany stan systemu wraz z plikami, dokumentami, ustawieniami, aplikacjami znajdującymi się na twardym dysku komputera domowego, bądź serwera. Taka "fotografia" pozwala przywrócić system, lub odzyskać pojedyncze pliki w ciągu paru minut, likwidując konieczność żmudnej reinstalacji systemu.

Zobacz również:

W nowej wersji dodano możliwość jednoczesnego tworzenia backup'ów podczas pracy na chronionym komputerze, oraz min.:

·Automatycznego zapisu stanu komputera przed zdarzeniami które mogą zaburzyć jedo stabilność (np. przed instalacją nowego oprogramowania czy aktualizacji).

·Zdalnego odtworzenia (za pośrednictwem zintegrowanej technologii Symantec pcAnywhere) danych na serwerach lub komputerach osobistych z wykorzystaniem Symantec Recovery Disk dołączonej na płycie CD produktu.

·Ułatwienie zarządzania "zdjęciami" i zminimalizowanie ich objętości przez dołączanie "fotografii" rejestrujących jedynie ostatnie zmiany w systemie.


TOP 200