Szukamy CIO Roku 2019!

Trwa 17 edycja wyjątkowego konkursu dla CIO - szukamy odważnych, charyzmatycznych liderów wielkiej technologicznej zmiany. Patronat honorowy nad konkursem CIO Roku 2019 objęły Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Dotychczas, 16 edycji konkursu zapewniło wielkie emocje i pozwoliło poznać wspaniałe historie najlepszych CIO w Polsce. Grono laureatów jest imponujące.

Zachęcam do spróbowania swoich sił w konkursie i dołączenia do elitarnego klubu laureatów konkursu.

CIO Roku to konkurs elitarny, niezależny i obiektywny – jedyny konkurs na polskim rynku wyróżniający nowoczesnych liderów technologii biznesowych: wybitnych wizjonerów i wykonawców.

Jury złożone z laureatów dotychczasowych konkursów nagradza najskuteczniejszego, najbardziej błyskotliwego, charyzmatycznego CIO, który dokonał istotnej zmiany, pokonał bariery wewnętrzne i zewnętrzne, popchnął firmę ku nowym możliwościom.

Patronat honorowy nad konkursem CIO Roku 2019 objęły Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Czekamy do 25 października na zgłoszenia do CIO Roku 2019 - pierwszy krok to wypełnienie aplikacji i przedstawienie swoich dokonań .

Od CIO Roku oczekuje się inicjatywy i odwagi.

Zapraszamy CIO, którzy pragną:

  • opowiedzieć o swoich sukcesach;
  • porównać swoje osiągnięcia z sukcesami innych CIO;
  • są gotowi sięgnąć po tytuł najlepszego CIO w Polsce.

Formuła CIO Roku stwarza najlepszą szansę przedstawienia dokonań: dwa etapy, w tym bezpośrednie spotkanie z jury.

W pierwszym etapie jury ocenia pisemne zgłoszenie (pytania dotyczą dokonań z ostatnich 2 lat, organizacji IT, roli w zmianie/przedsięwzięciu) i wybiera 8 finalistów.

W drugim etapie jury spotyka się z nimi. Każdy z finalistów ma szansę przedstawić dokonania i odpowiedzieć na pytania sędziów.

Laureatów CIO Roku 2019 i zdobywców nagród Diament CIO poznamy 5 grudnia 2019, podczas Gali CIO Roku, największej imprezy środowiska szefów IT w Polsce.

Czekamy na Państwa zgłoszenia, czekamy na CIO Roku 2019!

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200