Szukamy CIO Roku 2018!

Trwa konkurs CIO Roku 2018. Czasy są cyfrowe i stwarzają CIO wielkie możliwości wniesieni technologicznej kontrybucji do sukcesu firmy. Do 30 października jury złożone z laureatów z 16 edycji konkursu czeka na zgłoszenia. 15 i 16 listopada odbędą się spotkania z 8 finalistami a 6 grudnia - rozstrzygnięcie konkursu podczas Gali CIO Roku.

Po raz 16. grono wybitnych CIO zasiadających w jury wybierze najlepszego szefa IT.

Nasi jurorzy to laureaci dotychczasowych 16 edycji konkursu: CIO Roku, laureaci Diamentów CIO, laureaci 2. i 3. miejsc oraz wyróżnień. Do sprawiedliwej i rzetelnej oceny osiągnięć Chief Information Officer'a - to najlepsze i niezależne, złożone z grono ekspertów, wizjonerów, którzy sami dowiedli już biegłości w roli CIO. Grono kompetentne i życzliwe - zainteresowane i zaangażowane w historie przedstawiane w konkursie.

Czasy są… cyfrowe. Cyfrowa transformacja gospodarki otworzyła przed CIO doskonałe możliwości zaprzęgnięcia technologii do wykuwania sukcesu firmy. Takie właśnie zgłoszenia napływają w tym roku.

Zobacz również:

  • 9 cech wielkich liderów IT
  • GenAI jednym z priorytetów inwestycyjnych w firmach

Honorowy patronat nad tegoroczną edycją objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Jest to w naszym przekonaniu uznanie istotnej roli CIO w czasach cyfrowej transformacji. Roli top-menedżerów ekspertów, wnoszących decydujący wkład w efektywność i konkurencyjność swoich organizacji, polskich firm ostro walczących o miejsce na krajowym i globalnym rynku.

Formuła CIO Roku stwarza najlepszą szansę przedstawienia dokonań: dwa etapy, w tym bezpośrednie, godzinne spotkanie z jury. To formuła dająca na to najpełniejszą szansę. Możliwość zaprezentowania się jako charyzmatyczny lider z wizją i osiągnięciami.

Elitarny, niezależny i obiektywny – CIO Roku to najważniejszy konkurs na polskim rynku wyróżniający nowoczesnych liderów technologii biznesowych: wybitnych wizjonerów i wykonawców.

Zapraszamy CIO, którzy:

- pragną środowisku CIO i światu opowiedzieć o swoich sukcesach;

- zdecydowani są porównać swoje osiągnięcia z sukcesami innych CIO;

- są gotowi sięgnąć po tytuł najlepszego CIO w Polsce.

Czekamy na zgłoszenia na www.cioroku.pl, czekamy na CIO Roku 2018!

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 października, przesłuchania 8 finalistów w dniach 15 i 16 listopada.

Laureatów 16. edycji – CIO Roku i zdobywców nagród Diament CIO – poznamy podczas 6 grudnia 2018, podczas Gali konkursu, największej imprezy środowiska szefów IT w Polsce. W programie Gali:

- debata oksfordzka CIO vs twórcy IT

- wybór Agendy CIO 2019

- werdykt konkursu CIO Roku 2018

Goście i bohaterowie Gali CIO Roku 2017 bawili się w doskonałej atmosferze - już dziś zapraszamy 6 grudnia na wielki finał konkursu CIO Roku 2018.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200