Szczyt EXPP we wrześniu w Warszawie

Eksperci będą rozmawiać o tym, jak redukować koszty firmy poprzez zautomatyzowanie przetwarzania faktur, wprowadzenie systemów zarządzających e-fakturami i e-billingiem.

Szczyt EXPP we wrześniu w Warszawie

EXPP

W dniach 23-24 września, w Warszawie odbędzie się szczyt EXPP. Na wydarzeniu tym obecni będą eksperci z ponad 35 państw z całego świata, którzy rozmawiać będą o najnowszych trendach w temacie e-faktur i e-billingu. Wśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele Banku PKO, Komisji Europejskiej, Gartnera, PricewaterhouseCoopers, SAP czy Tetra Pak.

W trakcie wydarzenia odbędą się między innymi prelekcje i panele dyskusyjne. Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi: „Czy e-faktury mogą pomóc w zwalczaniu unikania podatków?”, „Jakie wyzwania powstaną w wyniku wprowadzenia e-fakturowania w skali globalnej?” i „Jaką rolę odgrywa sektor publiczny w e-fakturowaniu?”. Omówiony zostanie również status prawny używania e-dokumentów w Polsce i charakterystyka rodzimego rynku. Na przykładach udanego wykorzystania e-dokumentów przedstawione zostaną natomiast okazje czekające na europejskie przedsiębiorstwa.

Zobacz również:

  • Na Trusted Economy Forum 2023 dowiemy się, że biznes i sport łączy jedno: zaufanie

Konferencja odbywa się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.  Więcej informacji na jej temat znaleźć można na stronie internetowej www.expp-summit.com.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200