Systemy taśmowe ARCvault

Overland przedstawił nową rodzinę automatycznych systemów taśmowych do wykonywania kopii zapasowych danych i archiwizacji danych. Są to urządzenia linii ARCvault, które można integrować się z istniejącym już środowiskiem przechowywania danych.

Systemy taśmowe ARCvault
Urządzenia ARCvault mają wysokość 2U i są dostępne w konfiguracjach wspierających pojemności od 2,4 do 19,2 TB. Szybkość transfer danych wynosi od 93,6 do 576 GB/godz. Stacje można obsługiwać przy pomocy panelu zawierającego dotykowy ekran, a nośnikami można zarządzać z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych i specjalnego gniazda do importowania/eksportowania kaset.

Administrator może zarządzać stacjami zdalnie, wykorzystując do tego celu przeglądarkę WWW. Urządzenie współpracuje z napędami taśmowymi LTO2 i LTO3 i może być stosowane jako część rozwiązania typy D2D2T (zapisywanie danych w trybie dysk-dysk-taśma).

Produkt ma w swojej ofercie Alstor. Cena rozwiązania dla użytkownika końcowego - od 13 790 zł (netto).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200