Systemy Boscha obsługują konferencje organizowane w ramach polskiej prezydencji

Spotkania organizowane w Polsce w ramach polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej (od 01.07 do 31.12 .2011) są obsługiwane przez dwa rozwiązania opracowane przez firmę Bosh: przez cyfrową sieć kongresową DCN-NG i system do tłumaczeń Integrus.

DCN-NG (Digital Congress Network) to multimedialny, cyfrowy system kongresowy, odporny na zakłócenia wywoływane przez telefony komórkowe. System może być sterowany za pośrednictwem ekranów dotykowych, a wchodzące w skład rozwiązania projektory lub ekrany plazmowe pozwalają na graficzne wyświetlanie informacji (np. wyników głosowania). System posiada wszystkie funkcje niezbędne do przeprowadzenia głosowań oraz rejestracji obecności z wykorzystaniem kart identyfikacyjnych.

Systemy Boscha obsługują konferencje organizowane w ramach polskiej prezydencji

Konfrencja obsługiwana przez DCN-NG/Integrus

Integrus to cyfrowy system dystrybucji tłumaczeń symultanicznych w podczerwieni. To rozwiązanie odporne na zakłócenia generowane przez oświetlenie, które może obsługiwać 31 kanałów tłumaczeń oraz kanał języka oryginalnego. System Integrus (który można integrować z systemem DCN-NG oraz innymi systemami kongresowymi) może być wykorzystywany zarówno jako instalacja stała, jak i mobilna. Zastosowana w systemie transmisja w podczerwieni gwarantuje ochronę informacji (sygnały nie przenikają przez ściany i sufity sali konferencyjnej) oraz swobodę ruchu dla uczestników (połączenie przez podczerwień jest bezprzewodowe).

Zobacz również:

  • Nowy rozdział oprogramowania motoryzacyjnego
  • DirectX 12. Bez niego multimedia nie mogłyby działać

Oba systemy są w pełni mobilne, dlatego mogą być wykorzystywane w różnych lokalizacjach. Podczas polskiej prezydencji systemy Bosch były wykorzystywane podczas spotkań m.in. w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Krakowie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200