System IFS Applications wspiera biznes CeDo

Polski oddział jednego z największych w Europie dostawców produktów jednorazowego użytku, wdrożyła system IFS Applications.

Grupa CeDo ma w Europie i Azji kilka wytwórni produktów masowo zużywanych w każdym domu - m.in. worków na śmieci, woreczków do lodu, folii aluminiowej i opakowaniowej. Tego rodzaju działalność produkcyjna wymaga precyzyjnego planowania gospodarki materiałowej i łańcucha dostaw. Wdrożenie umożliwiło skonsolidowanie różnych, niezintegrowanych do tej pory rozwiązań IT, scentralizowanie danych oraz usprawnienie procesów biznesowych dotyczących finansów, produkcji, dystrybucji i zarządzania dokumentami przez ok. 140 użytkowników.

„Mamy stały dostęp do kluczowych informacji biznesowych, przez co możemy sprawniej podejmować decyzje. System ten zapewnia nam również lepszy wgląd w realizację różnych procesów, a także pomaga w gospodarce materiałami i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Ponadto w dużym stopniu pomógł nam usprawnić zarządzanie zapasami magazynowymi, co jest dla nas szczególnie ważne. Wdrożenie systemu IFS Applications pozwoliło nam również uzyskać większą elastyczność w planowaniu i raportowaniu, co stanowi dużą zaletę w strategicznym kierowaniu firmą” — powiedział Jacek Kojdecki, dyrektor finansowy CeDo Sp. z o.o.

Zobacz również:


TOP 200