Sympozjum Comarchu: e- Zdrowie. Perspektywy jutra

27 listopada w Warszawie odbędzie się II edycja Sympozjum Comarch, w czasie którego eksperci opowiedzą o wyzwaniach stawianych przed systemami typu RIS i HIS, innowacyjnym spojrzeniu na obrazy medyczne, zarządzaniu szpitalnym system informatyczny w nowej perspektywie.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się standardom obsługi pacjenta, Comarch e-Zdrowie i ESAPROJEKT organizują spotkania poświęcone zagadnieniom informatyzacji w sektorze ochrony zdrowia. 27 listopada w Warszawie odbędzie się II edycja sympozjum.

Podczas Sympozjum zostaną zaprezentowane technologie, które włączone w innowacyjne rozwiązania telemedyczne mają szansę niedługo zagościć w placówkach medycznych w Polsce i na świecie. Eksperci opowiedzą o rozwiązaniu Comarch Optimed, kompleksowym rozwiązaniu do obsługi procesów szpitalnych, o Comarch Optimed24, zintegrowanym systemie informatycznym dla przychodni i gabinetów, o Comarch DICOM Viewer, o tym jak wdrożyć system RIS, o systemie HIS 2.0, telemedycynie i analizie procesów biznesowych podmiotów medycznych.

Zobacz również:

  • AI w firmie to większe przychody, niższe koszty i lepsza obsługa klienta

Spotkania są dedykowane szczególnie osobom odpowiedzialnym za podejmowanie kluczowych decyzji w zakresie sposobu funkcjonowania placówek medycznych.

Uczestnictwo w sympozjach jest bezpłatne, wymaga potwierdzenia swojej obecności przez wypełnienie formularzy dostępnych na: www.Sympozjum.Comarch.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200