Sygnity: umowy o wartości 22 mln zł

Grupa Sygnity poinformowała o zawarciu trzech umów na dostawę rozwiązań IT dla Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (PKN) oraz firm z sektora bankowo-finansowego i przemysłowego.

Na mocy umowy z PKN Sygnity zaprojektuje i wykona Kokpit Zarządzania oparty o system SAP ERP 2005. Projekt obejmuje m.in. zmiany w modułach finansów i księgowości, kadr i płac oraz CRM. Powstanie również dostępna dla wszystkich baza wiedzy zawierająca definicje norm, mierników i wskaźników ekonomicznych. Wdrożenie będzie jednym z etapów realizowanego przez PKN Projektu - "Portal e-Norma w Polskim Komitecie Normalizacyjnym - część I" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Podstawowym celem tego projektu jest "poprawa warunków funkcjonowania polskiej gospodarki w oparciu m.in. o implementację w PKN nowoczesnych rozwiązań IT usprawniających działania istniejących usług on line oraz wdrożenie nowych". Wartość umowy to 4,1 mln zł.

Wart ok. 11 mln zł kontrakt Sygnity podpisała z jedną z instytucji z sektora bankowo-finansowego. Na jej mocy w ciągu kilku lat Sygnity dostarczy i zapewni serwis rozwiązań automatyki bankowej. Ostateczna wartość umowy będzie uzależniona od kosztów poszczególnych zleceń.

Sygnity podpisało również umowę na obsługę outsourcingową infrastruktury IT i dostawę rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstwa z sektora przemysłowego. Umowa będzie realizowana w latach 2007-2009. Jej wartość to 6,6 mln zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200