Sybase zaprezentował drugi przewodnik po rynkach kapitałowych

Firma zaprezentowała kolejne wydanie przewodnika po rynkach kapitałowych Sybase Capital Markets Guide 2011. Jest to zbiór praktycznych artykułów autorstwa członków kierownictwa Sybase, partnerów, naukowców i analityków branżowych. Tegoroczna edycja zawiera informacje w jaki sposób firmy działające na rynkach kapitałowych mogą wykorzystać nowe szanse i rozwijać się na nowych rynkach w warunkach ewoluującego systemu uregulowań prawnych.

Przedstawiając czytelnikom przewodnik Sybase Capital Markets Guide 2011, przewodniczący i prezes zarządu Sybase John Chen pisze: "Kryzys finansowy z poprzedniego dziesięciolecia nauczył nas, że pomimo stosowanej retoryki żaden bank nie jest zbyt duży, aby upaść. Wielkie rozmiary pociągają za sobą skomplikowane struktury, co sprawia, że operacji realizowanych przez największe instytucje finansowe nie sposób zrozumieć, a jeszcze trudniej je kontrolować. Instytucje jednak mogą nauczyć się zarządzać skomplikowanymi strukturami, wkraczając na ścieżkę wiodącą ku efektywności, wiedzy i zyskom."

Podczas gdy przewodnik z 2010 roku koncentrował się na zmieniającym się systemie uregulowań prawnych, w tym roku głównym wątkiem jest rozszerzanie rynków i nowe możliwości. Zawiera on artykuły autorstwa ekspertów z firm tj. Accenture, Deloitte, TABB, National Australia Bank, Aite Group, Client Knowledge, Trader Tools, Headstrong, Quantia, Panopticon, Numerix, oraz profesorów z Uniwersytetu Columbia i Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley. Dzieli się on na pięć części tj. obroty walorami dla zaawansowanych, dynamiczny rozwój kompleksowego przetwarzania zdarzeń, nowe strategie ryzyka, zmieniający się krajobraz, wysokiej jakości dane w czasie rzeczywistym.

Przewodnika można pobrać ze strony Sybase Capital Markets Guide 2011.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200