Suse nagrodzone

Na drugiej dorocznej imprezie Tech Innovators czasopismo VARBusiness przyznało firmie Novell nagrodę $Największy innowator w dziedzinie sytemu Linux w roku 2004$ za system SUSE LINUX Enterprise Server 9.

SUSE LINUX Enterprise Server 9, wprowadzony do sprzedaży w sierpniu br., znalazł się wśród 460 produktów zgłoszonych do konkursu przez 50 dostawców najróżniejszych produktów informatycznych dla przedsiębiorstw.

Nagrody VARBusiness Tech Innovator są przyznawane przez jury złożone z dziennikarzy czasopisma VARBusiness i dyrektorów najważniejszych amerykańskich firm dostarczających rozwiązania.

Firma Novell otrzymała ponadto dwie nagrody Xchange Xcellence, które są przyznawane przez dostawców rozwiązań uczestniczących w tej imprezie. Novell uzyskał najwyższe wyróżnienia w kategoriach Najlepsze oprogramowanie oraz Najlepszy program i najciekawsza strategia dla partnerów handlowych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200