Super Media poszukuje inwestora

ZPR-Express sp. z o.o. zdecydowała się wydzielić dział internetowy. W sądzie złożone zostały już dokumenty rejestracyjne nowego podmiotu - Super Media sp. z o.o. Kapitał zakładowy nowej spółki wyniesi...

ZPR-Express sp. z o.o. zdecydowała się wydzielić dział internetowy. W sądzie złożone zostały już dokumenty rejestracyjne nowego podmiotu - Super Media sp. z o.o. Kapitał zakładowy nowej spółki wyniesie 26,6 mln zł.

Firma prowadzi rozmowy z dwoma potencjalnymi inwestorami finansowymi - bankiem i funduszem emerytalnym, których nazw nie ujawniono. Przedmiotem negocjacji jest nabycie 20-25% udziałów w firmie.

Według przedstawicieli Super Media, kapitał pozyskany od inwestora zostanie przeznaczony przede wszystkim na rozbudowę sieci oddziałów, budowę sieci szkieletowej pomiędzy nimi, a także powiększenie przepustowości łączy międzynarodowych. Część środków ma być spożytkowana na rozwój działów zajmujących się tworzeniem serwisów WWW i rozwiązań handlu elektronicznego.

Prezesem Super Media sp. z o.o. została Katarzyna Chojnowska, dotychczasowy dyrektor marketingu i sprzedaży w ZPR-Express.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200