Student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wygrał konkurs na najlepszą pracę magisterską o ERP

Tegorocznym laureatem konkursu na najciekawszą pracę magisterską na temat oprogramowania zintegrowanego został Adam Pukocz, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Zwycięska praca, opisuje proces wdrażania zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP w przedsiębiorstwach.

Zwycięska praca została obroniona w ubiegłym roku na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów. Oceniający wyróżnili ją m.in. za ciekawe ujęcie tematu, dobór przykładów wdrożeń tego rodzaju systemów w firmach, a także sposób prezentacji postawionych tez i ich argumentacja.

Główną nagrodą jest miesięczny, płatny staż w siedzibie organizatora, jednak z przyczyn osobistych zwycięzca nie skorzysta z niej. W zamian otrzyma nagrodę rzeczową, a staż odbędzie zdobywczyni drugiego miejsca, p. Joanna Helman, ubiegłoroczna absolwentka Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Jej praca, także wysoko oceniona przez jury, dotyczy modelu planowania zasobów w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Wcześniej, na macierzystej uczelni praca otrzymała dwie oceny celujące, w tym jedną z egzaminu dyplomowego.

Przedstawiciele organizatora - wrocławskiej firmy SENTE Systemy Informatyczne wraz z niezależnym ekspertem, dr. Piotrem Adamczewskim z Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, oprócz wspominanych elementów oceniali także wykorzystane przez magistrantów źródła i materiały, przydatność wyników pracy w praktyce gospodarczej oraz wyniki badań dotyczących branży systemów zintegrowanych w Polsce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200