Startuje nowy sezon podcastów Tech Trends

Rozpoczynamy jesienną, ostatnią w tym roku serię podcastów Computerworld. Dziś premiera odcinka "Jak być liderem w nowej rzeczywistości", w którym rozmawiamy z Kate Hobler, ekspertką od zarządzania zespołami.

Praca zdalna to wciąż gorący temat, szczególnie w kontekście spadku produktywności i początków „wypalenia”, które stają się coraz bardziej zauważalne. Według Kate Hobler z Brass Willow. to... normalne. Przyzwyczailiśmy się do nowej - z punktu widzenia osób kiedyś pracujących tylko w biurach - sytuacji. "Kręciliśmy" wyniki w pierwszym okresie izolacji, napędzani strachem i walką z nietypową dla wielu sytuacją. Teraz zaczynamy się tu urządzać, więc wracamy do starych nawyków.

Poganianie batem nic nie da. By zmotywować zespół, mieć jego zaangażowanie, lider musi postawić na umiejętności miękkie. I szczerość, bo szybko wyczujemy, kto jest po prostu aktorem, a nie przywódcą.

Zobacz również:

  • WhatsApp z dużymi zmianami w obsłudze wideo

Przed nami kolejne wyzwania – powrót do biur oraz praca w modelu hybrydowym. To również wyzwania dla menedżerów, którzy muszą pokierować i z jednakowym skutkiem prowadzić swoich ludzi w biurze i tych pracujących w domu.

Jak to robić? Jak walczyć o zaangażowanie zespołu i zatrzymać nadmierną rotację? O tym dowiecie się z naszego podcastu. Zapraszamy do słuchania i subskrybowania.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200