Stacje bazowe Logitech z głośnikami

Logitech rozszerza ofertę głośników do przenośnych odtwarzaczy oraz wprowadza specjalny zestaw głośnikowy do odtwarzaczy iPod.

Producent wprowadza dwa nowe modele zestawów głośnikowych, przeznaczonych specjalnie do odtwarzaczy mobilnych. Przenośne głośniki Logitech mm50 do odtwarzaczy iPod oraz Logitech mm28 mogą pracować na bateriach i jednocześnie stanowią stację bazową dla mobilnego odtwarzacza muzycznego

Stacje bazowe Logitech z głośnikami

Zestaw głośnikowy Logitech mm50 do odtwarzacza iPod

Pierwszy z modeli współpracuje z odtwarzaczami iPod, drugi zaś z dowolnym odtwarzaczem MP3. W modelu mm50 stacja z głośnikami ładuje jednocześnie akumulatory iPoda i swoje własne, gdy zasilane są z dołączonego zasilacza AC. Baterie po pełnym naładowaniu starczają na maksymalnie 10 godzin pracy. Do modelu mm50 dodano również bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania, dzięki któremu można regulować głośność, przewijać utwory do przodu i do tyłu, włączać i zatrzymywać odtwarzanie.

Dzięki zastosowaniu głośników Max-X o dużym skoku membrany (zastosowano w nich magnesy neodymowe), Logitech ma zapewniać przyzwoite brzmienie z zestawu kolumn o małych gabarytach. Funckja 3D Stereo poszerza scenę stereo. Przenośne głośniki mm50 będą współpracować z każdym odtwarzaczem iPod, wyposażonym w złącze do stacji bazowej, umieszczone w podstawie, czyli prawie ze wszystkimi modelami, sprzedawanymi w ciągu dwóch ostatnich lat. W zestawie znajduje się również ochronne opakowanie podróżne. Przenośne głośniki Logitech mm50 do odtwarzaczy iPod pojawią się w sprzedaży w sierpniu w USA i w Europie, a ich sugerowana cena detaliczna w Polsce wynosi 499 zł.

Stacje bazowe Logitech z głośnikami

Zestaw głośnikowy Logitech mm28 można podłączyć do dowolnego przenośnego odtwarzacza muzycznego

Głośniki przenośne Logitech mm28 cechuje cienka obudowa oraz długi czas pracy na bateriach. Współpracują z każdym odtwarzaczem MP3 lub CD, wyposażonym w standardowe wyjście audio mini-jack 3,5 mm. Głośniki mm28 wykorzystują technologię płaskich paneli NXT. Grubość przenośnych głośników mm28 wynosi około 3 cm. Z ich obudową zintegrowano obrotową pokrywę, która po obróceniu staje się podstawką dla głośnika, dlatego na czas podróży nie jest potrzebne oddzielne opakowanie. Kabel połączeniowy mieści się we wgłębieniu na tylnym panelu. Głośniki mogą być zasilane albo przez dołączony zasilacz AC, albo przez cztery baterie AA, które wystarczają na maksymalnie 45 godzin odtwarzania. Przenośne głośniki Logitech mm28 pojawią się w sprzedaży we wrześniu w USA i w Europie, a ich sugerowana cena detaliczna to 279 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200