Środowy Przegląd Prasy

Co Google może zrobić z naszymi danymi?.. Porady starszego śledczego czyli jak chronić firmowe informacje... MCI może mieć problem z ABC Datą... Branża IT zmienia plany na 2009 rok... iPhone podbija polski rynek... TP buduje nową sieć... Operatorzy komórkowi stracą, klient zyska?..

COMPUTERWORLD

Transakcje wiązane

Z dr Jerzym Surmą z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH, rozmawiamy o tym co Google może zrobić z naszymi danymi i o roli BI w czasach powszechnego wykorzystania Internetu.

http://p1.idg.pl/r/de9d7

MSPStandard

Porady starszego śledczego

Najczęściej wymienianą drogą wycieku informacji jest spyware. Są jednak inne, o wiele prostsze w realizacji metody, przed którymi warto chronić dane firmowe.

http://p1.idg.pl/r/a333e

PARKIET

MCI może mieć problem z ABC Datą

BRE Bank, zdaniem specjalistów, ma podstawy, żeby żądać dodatkowych zabezpieczeń pożyczki udzielonej MCI na zakup dystrybutora sprzętu IT.

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=642452

Branża IT zmienia plany na 2009 rok

Tempo rozwoju sektora informatycznego w Polsce w 2009 r. może być najniższe od 2002 r., kiedy pękła bańka internetowa. Kilkuprocentowy wzrost będzie niezłym wynikiem.

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=642528

RZECZPOSPOLITA

iPhone podbija rynek

W Polsce sprzedano już prawie 100 tys. sztuk iphone'ów. Choć to stosunkowo niewiele, telefon Apple pobudził rozwój rynku zaawansowanych komórek.

http://www.rp.pl/artykul/5,254796_iPhone_podbija_rynek_.html

TP buduje nową sieć

Połowa mieszkańców Polski znajduje się już w zasięgu nowej usługi komórkowej Telekomunikacji Polskiej w technologii CDMA - poinformował wczoraj członek zarządu spółki Piotr Muszyński. Wykupując licencję na użytkowanie częstotliwości 450 Mhz, TP SA zobowiązała się, że do końca 2009 r. sieć CDMA obejmie zasięgiem cały kraj.

'http://www.rp.pl/artykul/19417,254797_TP_buduje_nowa_siec.html

GAZETA WYBORCZA

UKE daje znaki jakości

Dziecko powinno być bezpieczne w internecie, a każdy użytkownik pewien, że dostanie usługę, za którą zapłacił. Dlatego regulator rynku rozpoczął wczoraj zbieranie zgłoszeń do Certyfikatu UKE.

http://wyborcza.pl/1,82244,6208850,UKE_daje_znaki_jakosci.html

Operatorzy komórkowi stracą, klient zyska?

Decyzja prezesa UKE o obniżeniu stawek hurtowych dla niektórych operatorów komórkowych to błąd, który spowolni rozwój rynku - uważa PTC. UKE: To realna korzyść dla konsumentów.

http://wyborcza.pl/1,82244,6208852,Operatorzy_komorkowi_straca__klient_zyska_.html

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200