Środowy Przegląd Prasy

Powstaje publiczna platforma aukcyjna... Operatorzy łatają dziury budżetu... Powstanie ogólnopolskie call center w urzędzie pracy... UKE wycofuje się częściowo z wprowadzania telewizji cyfrowej...

COMPUTERWORLD

Forum usług Szerokopasmowych: o piratach i nie tylko

Czy piractwo internetowe jest motorem napędowym broadbandu? Co czeka sieci P2P? Jak wygląda przyszłość telewizji? Do czego przydają się sieci typu mesh? Kiedy nastanie era NGN? Nie przegap. Wideorelacja na żywo z V Forum usług Szerokopasmowych.

https://www.computerworld.pl/news/174826.html

Kryzys: kogo zabije, kogo wzmocni

Sektor finansowy to klient zasobny i chętny do inwestycji w najbardziej zaawansowane systemy IT. Jednak nawet najlepszy klient może czasem złapać zadyszkę.

http://p1.idg.pl/r/c81ec

RZECZPOSPOLITA

Operatorzy łatają dziury budżetu

Ponad 10 mld zł kosztowały częstotliwości komórkowe. To jeszcze nie wszystko, co zapłacą Skarbowi Państwa operatorzy telekomunikacyjni.

http://www.rp.pl/artykul/19417,221479_Operatorzy_lataja_dziury_budzetu_.html

Siła charakteru

Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes PTK Centertel jest jedyną kobietą pośród 12 najważniejszych menedżerów grupy TP. Jak mało kto nadaje się do gry, jaką grupa prowadzi z regulatorem rynku.

http://www.rp.pl/artykul/221054.html

GAZETA PRAWNA

Powstaje publiczna platforma aukcyjna

Wkrótce ruszy pierwszy bezpłatny portal do przeprowadzania e-licytacji i e-aukcji. Samorządowcy za jego pośrednictwem będą mogli kupować towary i usługi. Internetowe przetargi pozwolą zaoszczędzić miliony złotych z publicznych pieniędzy.

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/96066,powstaje_publiczna_platforma_aukcyjna.html

PULS BIZNESU

UKE wycofuje się częściowo z wprowadzania telewizji cyfrowej

Urząd Komunikacji Elektronicznej wycofuje się częściowo z wprowadzenia w Polsce naziemnej telewizji cyfrowej tzw. DVB-T. Powodem jest brak porozumienia z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=701dedb5-aca3-4ed3-994a-41a181deaceb&open=sec

24 mln zł na ogólnopolskie call center w urzędzie pracy

24 mln zł będzie kosztowało uruchomienie w Białymstoku ogólnopolskiego centrum teleinformatycznego "Zielona linia" dla osób szukających informacji z urzędów pracy, m.in. ofert zatrudnienia.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=547ee199-9d8c-4865-bb0b-70c6827946da

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200