Środowy Przegląd Prasy

Podział TP wymaga zmian w prawie... Na budowę sieci telekomunikacyjnych nowej generacji potrzeba 26 mld zł... MySpace stawia na przychody z reklam a nie liczbę użytkowników... Mediatel rośnie...

COMPUTERWORLD

Był sobie król

Trzy wersje bajki o tym, jak sprzedaje się klientowi nowy projekt.

http://p1.idg.pl/r/6ac27

Prezentujemy założenia nowej ustawy o e-podpisach

Rząd przygotował 30 października jej projekt. Teraz ma on zostać przesłany do uzgodnień międzyresortowych, a następnie do Sejmu.

http://p1.idg.pl/r/76321

Stracona pozycja WiMAX wobec Long Term Evolution

O tym oraz dostępie do szerokopasmowego, bezprzewodowego dostępu do Internetu, mobile TV i zasięgu 3G rozmawiamy z Miguelem Marin, członkiem zarządu i dyrektorem ds. technicznych w Polkomtelu.

http://p1.idg.pl/r/af32b

RZECZPOSPOLITA

Podział TP wymaga zmian w prawie

UKE interweniuje. Blisko decyzji o podziale Telekomunikacji Polskiej. Będzie on kosztować 600 mln zł.

http://www.rp.pl/artykul/67344,214897_Podzial_TP_wymaga_zmian_w_prawie.html

GAZETA PRAWNA

Na budowę sieci telekomunikacyjnych nowej generacji potrzeba 26 mld zł

Około 26 mld zł potrzeba na wybudowanie w Polsce sieci telekomunikacyjnych nowej generacji, za pomocą których będzie można przesyłać m.in. wiadomości głosowe i audiowizualne.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/93617,na_budowe_sieci_telekomunikacyjnych_nowej_generacji_potrzeba_26_mld_zl.html

GAZETA WYBORCZA

MySpace: nie musimy być numerem jeden

E-reklama jest na fali. Najgorsze, co może się przytrafić, to że wzrost internetowej reklamy będzie mniejszy, niż się spodziewano - mówi Joel Berger, szef MySpace na kraje Europy Środkowej i Północnej.

http://wyborcza.pl/1,82244,5883884,MySpace__nie_musimy_byc_numerem_jeden.html

Mediatel rośnie

Wzrost przychodów rok do roku niemal o 350 proc. - to tylko jeden ze wskaźników pokazujących, jak w ciągu ostatniego roku zmieniła się spółka telekomunikacyjna Mediatel.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,69805,5883879,Mediatel_rosnie.html

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200