Sprawozdanie z Everestu!

Na konferencji Computerworld - "Agile w biznesie: od IT do całej organizacji" - po raz pierwszy swoje aktualne doświadczenia z wdrożeniem podejścia Agile w skali całej organizacji zaprezentuje PZU.

Marek Kopyt, dyrektor Obszaru Transformacji IT, i Andrzej Łach, dyrektor Biura Operacji Majątkowych, opowiedzą o drodze do zwinności w tej największej w Polsce firmie ubezpieczeniowej na podstawie doświadczeń z realizacji projektu Everest (centralnego systemu ubezpieczeniowego amerykańskiej firmy Guidewire, który jest wdrażany przy wykorzystaniu podejścia Agile).

Więcej na temat konferencji: www.computerworld.pl/konferencja/Agile2013

Zobacz również:

  • Jak schrupać scrum na co dzień. Relacja ze Scrum Experience Day 2022
  • Musk zapowiada, że w przyszłym roku firma Neuralink zacznie wszczepiać ludziom do mózgu chipy

Będzie to pierwsza w Polsce publiczna, tak szeroka prezentacja wniosków z dotychczasowych osiągnięć w realizacji tego ogromnego i znaczącego projektu. Jego sukces będzie oznaczać, że nikt już nie będzie mógł powiedzieć, że Agile nie sprawdza się w dużej organizacji, naprawdę poważnym projekcie czy instytucji z tradycyjnego świata finansów. Przedstawiciele PZU pokażą, jak dużą zmiana musiała dokonać się w całej organizacji, jak musiało zmienić się nastawienie, by być w pełni Agile.

Więcej na temat konferencji: www.computerworld.pl/konferencja/Agile2013

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200