Spotkanie architektów instytucji finansowych w Szkole Głównej Handlowej

Katedra Informatyki Gospodarczej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza zainteresowane osoby na kolejne już spotkanie w ramach konwersatoriów z serii „Interdyscyplinarne i metodyczne problemy architektury korporacyjnej” - w skrócie IMPAKT.

Tematyka najbliższego spotkania koncentrować się będzie wokół wdrażania koncepcji architektonicznych w sektorze finansowym: bankach, firmach ubezpieczeniowych, leasingowych i innych. Przewidziane w programie warsztaty odbędą się dnia 15 października br., w godzinach 12:00 - 17:00 na terenie kampusu SGH.

"I spotkanie architektów instytucji finansowych" powinno zainteresować w szczególności przedstawicieli szeroko rozumianych instytucji finansowych. Formuła konwersatoriów pozwala mieć pewność, że uczestnicy będą zaangażowani i autentycznie zainteresowani tematyką.

Gośćmi specjalnymi konwersatorium będą przedstawiciele banków Nordea, ING, BNP Paribas oraz PZU S.A.. Poszczególne panele dyskusyjne dotyczyć będą m.in. architektury korporacyjnej, jej roli w organizacjach agile'owych czy też różnych aspektów wdrażania praktyki architektonicznej w instytucjach finansowych.

Spotkanie architektów instytucji finansowych jest kolejnym już wydarzeniem z cyklu konwersatoriów poświęconych architekturze korporacyjnej w prywatnych przedsiębiorstwach i sektorze publicznym. Spotkania odbywały się od marca 2013, dotycząc kolejno: jakości architektury korporacyjnej, oceny dojrzałości architektonicznej w organizacji, oraz zarządzania portfelem firmowego IT z wykorzystaniem modeli architektonicznych.

Ostatni dzień rejestracji na „I Spotkanie architektów instytucji finansowych” przypada już 11 października, chętni do udziału powinni się zatem pospieszyć. Możliwość zarejestrowania się oraz program konferencji znajduje się na stronie www.architekturakorporacyjna.pl.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny - wymagana jest jedynie rejestracja.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200