Special Mandriva Club KDE 3.4

Firma Mandriva zamierza wydawać specjalne edycje klubowe dystrybucji Mandriva Linux. Co dwa miesiące, poza cyklem, w którym udostępniane są pełne wydania, publikowana będzie specjalna edycja, przeznaczona tylko dla członków Klubu Mandriva.

Pierwsze wydanie jest już dostępne i nazywa się Special Mandriva Club KDE 3.4. Pierwsze wydanie dla procesorów 32-bitowych znajduje się na sześciu płytach CD, niedługo zostanie opublikowana wersja dla procesorów x86-64.

Edycja Special Mandriva Club KDE 3.4 została zbudowana w oparciu o wydanie Limited Edition 2005, które zyskało sympatię użytkowników i osiągnęło dużą popularność. Edycja ta jest dostępna tylko dla członków Klubu i nie będzie dostępna w normalnej sprzedaży.

Nowości w KDE 3.4 to m.in. obsługa systemu konwersji tekstu na dźwięk wbudowana w programy Konqueror, Kate, KPDF i samodzielną aplikację KsayIt, całkowicie przeprojektowany, bardziej elastyczny system usuwania wiadomości (obsługa Śmietnika), ulepszony wygląd i działanie Kickera, lepsza synchronizacja między dwoma komputerami PC oraz bezpieczne przechowanie haseł w programie Kmail z wykorzystaniem proramu Kwallet.

Więcej informacji:

http://www.mandrivalinux.pl


TOP 200