Software AG Polska ma nowego dyrektora generalnego

Zwolnione w lutym br. stanowisko dyrektora generalnego polskiego oddziału firmy Software AG z początkiem sierpnia objął Artur Kutkiewicz. Wcześniej Artur Kutkiewicz odpowiadał za sprzedaż zaawansowanych usług Oracle w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Był również związany z firmą IBM.

Software AG Polska ma nowego dyrektora generalnego

"Nieodzownym elementem budowania naszej pozycji rynkowej będzie współpraca z partnerami" - zapewnia Artur Kutkiewicz.

Nowy dyrektor generalny Software AG Polska zapowiada plan umocnienia pozycji spółki na polskim rynku. Zmiany obejmą również ofertę spółki, która ma być w pełni dostosowana do potrzeb i oczekiwań polskich klientów. Szczególną rolę w strategii biznesowej spółki ma odgrywać rozwój kompetencji. "Będziemy w stanie dostarczać klientom nie tylko dojrzałe rozwiązania technologiczne i biznesowe, ale również wysokiej jakości usługi w zakresie: rozwiązań ARIS i webMethods. Ten obszar działalności stanie się kluczowy dla rozwoju Software AG Polska. Nieodzownym elementem budowania naszej pozycji rynkowej będzie również współpraca z partnerami biznesowymi" - zapewnia Artur Kutkiewicz.

Artur Kutkiewicz jest związany z branżą IT od 20 lat. Pracował m.in. w firmach Komtech, IBM i Oracle. W firmie IBM Polska pełnił m.in. funkcje Dyrektora Działu Sprzedaży Oprogramowania do Sektorów Administracji Publicznej i Telekomunikacji oraz Szefa Działu Tivoli. Podczas trwającej niemal 5 lat kariery w firmie Oracle zbudował i zarządzał działem zaawansowanych usług w Europie Centralnej i Wschodniej. Na stanowisku dyrektora generalnego Software AG Polska Artur Kutkiewicz zastąpił Grzegorza Pindura, który zrezygnował z kierowania spółką w lutym br.

Zobacz również:

  • Inwestycje w technologie cyfrowe priorytetem dla CFO
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200