Snowflake Data Cloud Summit już w przyszłym tygodniu

Snowflake po raz szósty organizuje doroczną konferencję Data Cloud Summit. Jakie nowości zostaną zaprezentowane?

Snowflake - amerykańska firma oferująca usługi związane z przechowywaniem i analizą danych w chmurze przygotowuje się do corocznej konferencji.

Snowflake
Źródło: https://www.snowflake.com/summit/

Snowflake

Źródło: https://www.snowflake.com/summit/

W dniach 3-6 czerwca 2024 roku w centrum konferencyjnym Moscone w San Francisco odbywać się będzie Snowflake Data Cloud Summit 2024. Na szóstej już edycji autorskiej konferencji Snowflake zaprezentuje w jaki sposób produkty firmy wspierane sztuczną inteligencją wspierają firmy w przetwarzaniu danych.

Zobacz również:

  • Snowflake na celowniku hakerów
  • Platforma tej firmy jest najlepsza w szkoleniu modeli językowych AI

Tegoroczne wydarzenie zapoczątkuje nową erę AI dzięki innowacjom w zakresie generatywnej sztucznej inteligencji, rozwoju aplikacji, formatów open table i nie tylko.

W wydarzeniu wezmą udział najważniejsi menedżerowie firmy Snowflake wraz z przedstawicielami największych firm korzystających z rozwiązań organizacji. Na wydarzeniu z ramienia Computerworld Polska obecny będzie Daniel Olszewski.

Podczas czterodniowego wydarzenia odbędzie się ponad 450 paneli dyskusyjnych i 25 praktycznych laboratoriów. Wydarzenie zgromadzi na miejscu aż 180 partnerów, a motywem przewodnim jest zaprezentowanie w jaki sposób klienci Snowflake wykorzystują swoje dane, modele i aplikacje do napędzania wartości z wykorzystaniem rozwiązań firmy.

Snowflake Data Cloud Summit 2024 to ważny moment w historii firmy. Uruchamiamy nową falę innowacji, która wspiera przyszłość generatywnej sztucznej inteligencji i rozwoju aplikacji – przekazał Denise Persson, dyrektor ds. marketingu w Snowflake.

Gromadzimy tysiące klientów Snowflake, partnerów strategicznych i najwybitniejsze osoby w branży, aby zaprezentować wszelkie sposoby, dzięki którym Snowflake odblokowuje proste w użyciu, wydajne i godne zaufania narzędzia AI do przekształcania przedsiębiorstw.

Według prognoz tegoroczna edyzja Data Cloud Summit 2024 zgromadzi około 15 tys. uczestników, wśród nich m.in. klientów Snowflake, partnerów, programistów, ekspertów technicznych, liderów branży i menedżerów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, najnowszymi use-case’ami, i nowymi sposobami zwiększania wartości dzięki Chmurze Danych.

Po raz pierwszy w historii w trakcie konferencji odbędzie się Dev Day. To całkowicie bezpłatne, całodniowe wydarzenie od deweloperów dla deweloperów. Spotkanie umożliwi około 5 tys. użytkowników doświadczenie różnych sposobów tworzenia aplikacji opartych na sztucznej inteligencji oraz uczestnictwo w praktycznych demonstracjach i w ramach laboratoriów, które wspierają podnoszenie kwalifikacji w zakresie AI i uczenia maszynowego.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200