Sniffer pod parasolem sieciowego zarządzania

Oprócz włączenia do pakietu analizatora protokołów Sniffer funkcji IDS ($Intrusion Detection System$) firma Network Associates planuje wyposażyć Sniffera w zdolność raportowania potencjalnych problemów do platform zarządzania pochodzących od HP, IBM i Computer Associates.

Oprócz włączenia do pakietu analizatora protokołów Sniffer funkcji IDS (Intrusion Detection System) firma Network Associates planuje wyposażyć Sniffera w zdolność raportowania potencjalnych problemów do platform zarządzania pochodzących od Hewlett-Packarda, IBM i Computer Associates.

W styczniu oddział Network Associates - Sniffer Technologies - udostępnił wersje narzędzi Sniffera przygotowanych do współdzielenia informacji z produktem zarządzania sieci Netcoll firmy Micromouse. Następnym krokiem ma być Sniffer współpracujący z Tivoli Enterprise Console (IBM), jak również OpenView (Hewlett-Packard) i Unicenter TNG (Computer Associates).

Zobacz również:

  • Aplikacja Inperly Billenium z e-dowodem osobistym
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200