Skype zaprasza do testowania aplikacji Skype Translator Preview

Skype ogłosił wczoraj dziś rozpoczęcie pierwszego etapu programu Skype Translator Preview, w ramach którego użytkownicy testują aplikację, która tłumaczy w czasie rzeczywistym rozmowy prowadzone za pomocą Skype’a. Użytkownicy, którzy zarejestrują się i otrzymają dostęp do wersji poglądowej, będą mogli zgłaszać poprawki oraz uwagi do działania aplikacji.

Osoby zainteresowane testowaniem aplikacji Skype Translator muszą najpierw zapisać się na tej stronie i następnie poczekać na zaproszenie do wersji testowej. Początkowo ograniczona liczba zaproszeń będzie rosła wraz z dodawaniem kolejnych języków. Skype Translator będzie również widoczny w Sklepie Windows ale ściągnięcie aplikacji będzie możliwe dopiero po otrzymaniu zaproszenia. Do użycia aplikacji wymagane jest posiadanie systemu Windows 8.1 (lub wyższego) oraz rejestracja języka.

Skype zaprasza do testowania aplikacji Skype Translator Preview

Aplikacja tłumaczy w trybie online (czyli w czasie rzeczywistym) wypowiadanie zdania, wyświetlając jednocześnie na specjalnym paski tłumaczone frazy w postaci tekstu. Aplikacja obsługuje na razie w pełnym trybie audio dwa języki (angielski i hiszpański). Pozwala też tłumaczyć krótkie komunikaty tekstowe wpisywane w 40 innych językach.

Zobacz również:

  • Test Turinga nie przystaje do dzisiejszej SI

Więcej informacji na temat udostępnionej wersji poglądowej Skype Translator znajdą Państwo na Skype Big Blog i Garage Blog.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200