Skype zaprasza do testowania aplikacji Skype Translator Preview

Skype ogłosił wczoraj dziś rozpoczęcie pierwszego etapu programu Skype Translator Preview, w ramach którego użytkownicy testują aplikację, która tłumaczy w czasie rzeczywistym rozmowy prowadzone za pomocą Skype’a. Użytkownicy, którzy zarejestrują się i otrzymają dostęp do wersji poglądowej, będą mogli zgłaszać poprawki oraz uwagi do działania aplikacji.

Osoby zainteresowane testowaniem aplikacji Skype Translator muszą najpierw zapisać się na tej stronie i następnie poczekać na zaproszenie do wersji testowej. Początkowo ograniczona liczba zaproszeń będzie rosła wraz z dodawaniem kolejnych języków. Skype Translator będzie również widoczny w Sklepie Windows ale ściągnięcie aplikacji będzie możliwe dopiero po otrzymaniu zaproszenia. Do użycia aplikacji wymagane jest posiadanie systemu Windows 8.1 (lub wyższego) oraz rejestracja języka.

Aplikacja tłumaczy w trybie online (czyli w czasie rzeczywistym) wypowiadanie zdania, wyświetlając jednocześnie na specjalnym paski tłumaczone frazy w postaci tekstu. Aplikacja obsługuje na razie w pełnym trybie audio dwa języki (angielski i hiszpański). Pozwala też tłumaczyć krótkie komunikaty tekstowe wpisywane w 40 innych językach.

Zobacz również:

Więcej informacji na temat udostępnionej wersji poglądowej Skype Translator znajdą Państwo na Skype Big Blog i Garage Blog.


TOP 200