Skuteczna praca z danymi. Podcasty Computerworld TOP200.

Jak pracować z danymi, by podnosić biznesową skuteczność sektorów regulowanych, takich jak bankowość czy energetyka? Co dziś oznacza praca z danymi i ich poprawna analiza? Odpowiedzi znajdziecie w tym podcaście.

Dane – słowo odmieniane przez wszystkie przypadki. Paliwo XXI wieku. Tyle o nich mówimy, ale czy je rozumiemy? Czy wiemy, jak je wykorzystać, by podejmować decyzje? Te właściwe decyzje, które będą wspierać nasz biznes, czy wpływać na środowisko naturalne i chociażby na wyzwania związane z produkcją żywości. Z tego podcastu dowiecie się jak pracować z danymi, by podnosić biznesową skuteczność sektorów regulowanych, takich jak chociażby bankowość czy energetykę. Opowiemy również, jak za pomocą analizy danych można badać stan lasów czy pól uprawnych i jak sektor kosmiczny może być przydatny w codziennym życiu mieszkańców globu. Naszym gościem jest szef CGI w Polsce, firmy, która codziennie – nie tylko w Polsce – podejmuje wyzwania cyfrowej transformacji na rynkach regulowanych i innych ważnych sektorach.

Zapraszamy.

Zobacz również:

  • Snowflake Data Cloud Summit już w przyszłym tygodniu
  • Databricks uruchamia usługę LakeFlow
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200