Skomputeryzowany hotel

Polska firma Hotel „GE-ORGE" z Ruśca przedstawiła kompletny system służący do obsługi hotelu i restauracji - HOTEL MANA-GER/TK. System ten realizuje wszystkie podstawowe funkcje administracyjne, recepcyjne, kasowe (recepcji, kasy restauracyjnej i sklepowej), prowadzi też księgowość.

Polska firma Hotel „GEORGE" z Ruśca przedstawiła kompletny system służący do obsługi hotelu i restauracji - HOTEL MANA-GER/TK. System ten realizuje wszystkie podstawowe funkcje administracyjne, recepcyjne, kasowe (recepcji, kasy restauracyjnej i sklepowej), prowadzi też księgowość.

System współpracuje z cyfrową centralą telefoniczną firmy SELTA, wykorzystując ją nie tylko do transmisji danych, ale też jako źródło informacji o połączeniach, dzięki którym oblicza na bieżąco koszt każdej rozmowy i zapamiętuje w rejestrze numeru dzwoniącego. Istotne, że w systemie HOTEL MANA-GER/TK uwzględniono wszystkie obowiązujące obecnie w Polsce przepisy finansowe. Producent zapowiada nowe wersje systemu dostosowane do międzynarodowego systemu rezerwacji.


TOP 200