Sklep za darmo

Wczoraj pisaliśmy o prostym w użyciu programie do stworzenia sklepu w Internecie firmy Atcom. Po ukazaniu się tej informacji zgłosiła się do naszej redakcji firma SunRise Web Designers, która całkowicie za darmo udostępnia prosty sklep internetowy [email protected] v 0.1 w pełni zarządzalny poprzez WWW.

Wczoraj pisaliśmy o prostym w użyciu programie do stworzenia sklepu w Internecie. Po ukazaniu się tej informacji zgłosiła się do naszej redakcji firma SunRise Web Designers, która całkowicie za darmo udostępnia prosty sklep internetowy [email protected] v 0.1 w pełni zarządzalny poprzez WWW.

Aplikacja wraz z pełną instrukcją obsługi i instalacji znajduje się pod adresemhttp://gss.abis.lodz.pl/~ch0mik/ . Sklep pozwala na umieszczanie ilustracji produktowych, a został skonstruowany na bazie technologii ASP i SQL. Co istotne twórcy aplikacji wyraźnie zaznaczyli, że bezpłatne korzystanie ze sklepu w celach komercyjnych jest całkowicie legalne i dozwolone. Wymagania systemowe to serwer WWW firmy Microsoft - Internet Information Service w wersji 4.0 lub nowszej (IIS 4.0) oraz Windows NT 4.0 Server lub nowszy (Win2000 może być także w wersji Profesional).

Zobacz również:

  • PDF Joiner, czyli wygodny sposób na łączenie PDF-ów
  • Darmowy hosting bije rekordy popularności

Oczywiście funkcjonalność sklepu jest dosyć ograniczona, lecz niezaprzeczalnym atutem jest całkowita bezpłatność aplikacji.

Autorzy [email protected] v 0.1 pracują już nad kolejną wersją sklepu, tym razem modułowego skelpu internetowego opartego o MS DNA / Web Services, który ma być skalowalny i łatwy w dopasowaniu do potrzeb konkretnego klienta.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200