Sklep do wynajęcia

System Perfect-Shop 2000 umożliwia założenie sklepu elektronicznego.

System Perfect-Shop 2000 umożliwia założenie sklepu elektronicznego.

Handel elektroniczny jest obszarem, który budzi coraz większe zainteresowanie firm programistycznych. Swoje rozwiązanie umożliwiające prowadzenie sprzedaży przez Internet przedstawiła firma Junisoftex z Gliwic (producent systemu Perfect-Shop, który stosuje ok. 100 firm). Firma ta jest także lokalnym usługodawcą internetowym, zamierza więc oferować usługi e-commerce.

System Perfect-Shop 2000 umożliwia prowadzenie sprzedaży przez Internet na zasadzie outsourcingu. Do uruchomienia sklepu wystarczy wykupienie usługi i dysponowanie komputerem PC z przeglądarką WWW i dostępem do Internetu.

W programie zastosowano standardowe rozwiązania elektronicznego sklepu: pojęcie wirtualnego koszyka, możliwość przeszukiwania oferty oraz potwierdzanie składania zamówień. Administrator może określać atrybuty towarów, które są oferowane w wirtualnym sklepie. Uaktualnia on także ofertę (również w trybie offline, którą następnie jednorazowo przesyła do sklepu). System składa się z serwera sklepu, serwera bazy danych, modułu administratora. W nowej wersji 2.0 produkt będzie obsługiwał opodatkowanie transakcji.

Do 30 marca 2000 r. w ramach promocji można bezpłatnie korzystać z usług sklepu. Więcej informacji pod adresem http://www.sklep.silesianet.pl


TOP 200