Skid bardziej mobilny

MacroSoft Szczecin wspólnie z Softline przedstawiły aplikację systemu Skid, przeznaczoną do szybkiego monitorowania zapasów magazynowych oraz sprawnej obsługi i sprzedaży mobilnej za pomocą Porto-VAN, Porto-PARTNER oraz Porto-Magazynier.

Bezprzewodowe rozwiązanie Skid w wersji 8.10 umożliwia szybkie wyszukiwanie towarów w dużych rejestrach (ok. 6000 pozycji) oraz współpracę on-line z drukarkami termicznymi w urządzeniach przenośnych. Zastosowanie technologii Softline w aplikacjach MacroSoftu eliminuje z procedur sprzedaży papierowe druki zamówień i uszczelnia system windykacji.

Wersja 8.10 Skid została przystosowana do współpracy z przenośnymi urządzeniami firmy Psion-Teklogix, a sama aplikacja Skid została dostosowana do współdziałania z rozwiązaniami Workabout Scanner MX i Workabout MX. Technologie te sprawdzają się w handlu i w przemyśle, gdzie zapewniają szybkie uzyskiwanie wyników podczas przetwarzania dużych zbiorów danych.

Zobacz również:

Współpraca urządzeń Workabout z modułem Magfakt pozwala na monitorowanie bieżącej sprzedaży, skorelowanej ze stanami magazynowymi. Dzieje się tak dzięki elektronicznemu przesyłaniu zamówień bezpośrednio od klienta do systemu SKID.

Mobilne aplikacje MacroSoftu korzystają z rozwiązań w technologii ApplicationSERVER, w których obsługa aplikacji z użyciem urządzeń Workabout opiera się na protokole HTTP. Ich zasadniczą cechą jest silna kompresja danych w obydwu kierunkach, zaś sama komunikacja dokonuje się przez sieć komórkową z użyciem technologii GPRS.

Kolejnym etapem współpracy firm ma być przygotowanie oprogramowania Skid do pracy handlowców wyposażonych w telefony komórkowe Sony Ericsson P800.


TOP 200