Siódemka: przesyłki prosto z Outlooka oraz aplikacji WF-Mag, Symfonia i Forte

Małe i średnie przedsiębiorstwa oraz firmy z segmentu e-commerce mogą zintegrować obsługę przesyłek z posiadanym oprogramowaniem sprzedażowo-magazynowym lub pocztowym programem Microsoft Outlook.

Siódemka opracowała nowe usługi we współpracy z Asseco Business Solutions oraz Sage. Firmy korzystające z oprogramowania WF-Mag, Symfonia czy Forte mogą z poziomu tych aplikacji zarządzać procesem wysyłania przesyłek. Odpowiada za to moduł 7 Business Ship Control. Jak twierdzą przedstawiciele Siódemki, skraca to czas i eliminuje błędy. Usługa jest dostępna dla firm, które posiadają stałą umowę z firmą kurierską i jest bezpłatna. Siódemka zapewnia użytkownikom pomoc techniczną.

Z kolei 7 Office Ship Control umożliwia zarządzanie wysyłką przesyłek firmowych z poziomu programu Microsoft Outlook. Moduł ten można pobrać ze strony firmy Siódemka. Przedstawiciele Siódemki podkreślają ponadto, że to pierwsza na rynku polskim tego typu inicjatywa.

Dla stałych klientów firma wprowadziła wcześniej WebMobile7 oraz Mobile7 - na platformy iOS oraz Android. Aplikacje wspomagają zdalne zarządzenie procesem wysyłek.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200