Siódemka: przesyłki prosto z Outlooka oraz aplikacji WF-Mag, Symfonia i Forte

Małe i średnie przedsiębiorstwa oraz firmy z segmentu e-commerce mogą zintegrować obsługę przesyłek z posiadanym oprogramowaniem sprzedażowo-magazynowym lub pocztowym programem Microsoft Outlook.

Siódemka opracowała nowe usługi we współpracy z Asseco Business Solutions oraz Sage. Firmy korzystające z oprogramowania WF-Mag, Symfonia czy Forte mogą z poziomu tych aplikacji zarządzać procesem wysyłania przesyłek. Odpowiada za to moduł 7 Business Ship Control. Jak twierdzą przedstawiciele Siódemki, skraca to czas i eliminuje błędy. Usługa jest dostępna dla firm, które posiadają stałą umowę z firmą kurierską i jest bezpłatna. Siódemka zapewnia użytkownikom pomoc techniczną.

Z kolei 7 Office Ship Control umożliwia zarządzanie wysyłką przesyłek firmowych z poziomu programu Microsoft Outlook. Moduł ten można pobrać ze strony firmy Siódemka. Przedstawiciele Siódemki podkreślają ponadto, że to pierwsza na rynku polskim tego typu inicjatywa.

Zobacz również:

  • HTC Vive wprowadza na rynek okulary VR dedykowane dla przedsiębiorstw

Dla stałych klientów firma wprowadziła wcześniej WebMobile7 oraz Mobile7 - na platformy iOS oraz Android. Aplikacje wspomagają zdalne zarządzenie procesem wysyłek.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200