Sii wdroży dla Norma Group system ERP

Korporacja Norma Group, producent różnego rodzaju połączeń, takich jak obejmy i uchwyty, postawił na globalną integrację swoich systemów finansowych i podjął decyzję o wdrożeniu systemu ERP, powierzając to zadanie polskiej firmie Sii. Krok ten ma na celu przyspieszenie procesu konsolidacji przedsiębiorstw przejętych przez korporację Norma Group w ostatnich latach.

Norma Group działa na rynku globalnym, oferując swoje produkty i rozwiązania ponad 10 tys. klientów w 100 krajach na świecie – w Europie, obu Amerykach oraz regionie Azji i Pacyfiku. Sii Polska, partner technologiczny Microsoftu, podpisała kontrakt z Norma Group w Polsce w mniej niż 4 miesiące od ogłoszenia RFP.

Zadaniem firmy Sii będzie zintegrowanie systemu finansowego grupy w jeden globalny system ERP spółki. Bazując na wdrożeniu przeprowadzonym w polskim oddziale firmy, Norma Group chce, z pomocą Sii, zaimplementować wzorcowy system do zarządzania zasobami organizacji, który będzie stanowić podstawę dla wdrożeń w pozostałych spółkach działających w ramach grupy.

Zobacz również:

  • Sii osiągnęło rekordowy zysk i dzieli się nim z pracownikami
  • Grupa MTP wybrała system ERP firmy Soneta

“Jako Sii jesteśmy dumni, że staliśmy się sercem tego globalnego wdrożenia systemu ERP w Norma Group. Taki projekt to zawsze duże wyzwanie, niemniej dzięki wiedzy naszych pracowników i doświadczeniu w globalnym consultingu, a także najlepszym praktykom, wspartym certyfikowanym i sprawdzonym modelem zarządzania projektami, stworzonym na bazie powszechnie uznawanej metodyki Microsoft Dynamics Sure Step, jesteśmy gotowi i zmotywowani, aby osiągnąć założony cel” – mówi Sebastian Dubiel, Business Manager w Sii Kraków.

"Zasadniczym czynnikiem sukcesu we wdrożeniach ERP jest zespół – jego doświadczenia i umiejętne wspieranie projektu, zorientowane na cel. Projekt dla Norma Group jest unikalnym przedsięwzięciem, w bardzo wymagającym sektorze Automotive. Kompetencje i doświadczenie naszego zespołu z pewnością przełożą się na wysoką jakość i terminowość wdrożenia” – Piotr Puszcz, AX Practice Manager w Sii.

Sii, z siedzibą główną w Warszawie i 8 oddziałami, zlokalizowanymi w głównych miastach Polski, zatrudnia obecnie ponad 2500 specjalistów w całym kraju. Firma posiada 10 centrów kompetencji, w tym centrum kompetencji dedykowane systemom ERP.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200