Sii najlepszym inwestorem francuskim w Polsce w sektorze MSP

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce przyznała firmie Sii specjalizującej się w outsourcingu IT i inżynierii produkcji Grand Prix dla Najlepszego Inwestora w Polsce w sektorze MSP. Jury doceniło firmę "za niespotykaną dynamikę zatrudnienia i przychodów". Sii w ciągu 3 ostatnich lat odnotowała wzrost na poziomie ponad 300%.

Firma Sii jest obecna na polskim rynku od 2006 roku. W zeszłym tygodniu otworzyła w Łodzi swój 6 polski oddział - ma siedziby także w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie. Realizuje projekty IT w zakresie budowy i utrzymania aplikacji, testów, integracji systemów, zarządzania infrastrukturą IT, inżynierii produkcji oraz rozwiązań biznesowych IT. Sii otrzymała Grand Prix już po raz drugi - tym razem, jak podaje CCIFP w komunikacie, "za niespotykaną dynamikę zatrudnienia i przychodów".

Nagrody Grand Prix Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce przyznała już po raz piąty. Ideą konkursu jest pokazanie sukcesów osiąganych przez francuskie firmy na polskim rynku, jak również wypromowanie ich dokonań na rzecz swoich pracowników, społeczności lokalnych i całej polskiej gospodarki.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200