Siema! przez Gadu-Gadu

Tegoroczna 14. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie wspierana przez Gadu-Gadu. W czasie akcji zostaną wyemitowane reklamy w komunikatorze oraz serwisach internetowych. Ciekawostką jest przekazanie 14. numeru GG na aukcję internetową, z której dochód będzie przeznaczony na ratowanie życia poszkodowanych w wypadkach oraz na naukę udzielania pierwszej pomocy. Aukcja została przez przypadek zdjęta przez Allegro, jako naruszenie regulaminu serwisu, czyli handel numerami GG. Ma ona zostać jak najszybciej przywrócona.

Numer 14. nawiązuje do tegorocznej czternastej już edycji Orkiestry - powiedział Krzysztof Szalwa, prezes zarządu Gadu-Gadu Sp. z.o.o. Aukcja numeru ruszyła 2 stycznia na stronach aukcyjnych Allegro poświęconych WOŚP pod tym adresem. Przez przypadek jeden z pracowników serwisu Allegro uznał, że jest to nielegalna transakcja, naruszająca regulamin i zablokował ją. Telefonowaliśmy w tej sprawie do rzecznika GG - Jarosława Rybusa, który powiedział, że trwają prace nad jak najszybszym przywróceniem aukcji.

Siema! przez Gadu-Gadu

Handlowanie numerami GG jest nielegalne, jednak tak nie było w tym przypadku.

Gadu-Gadu będzie również oficjalnym komunikatorem internetowym WOŚP. Sztab Orkiestry otrzymał łatwy do zapamiętania i symboliczny numer GG 1414 do kontaktu z telewidzami w dniu trwania finału - 8 stycznia. Ponadto wszystkie sztaby WOŚP (a jest ich kilka tysięcy) będą komunikować się pomiędzy sobą oraz z centralą za pośrednictwem Gadu-Gadu. W ten sposób będą do nas spływać między innymi sprawozdania, a dzięki temu będziemy mogli szybciej dokonać podsumowania finału - powiedział Krzysztof "Milkee" Dobies z WOŚP.

Więcej informacji na temat Finału można znaleźć na stronie WOŚP.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200