Sieciowe wideonowości

Creative Labs odświeżył ofertę kamer internetowych serii WebCam NX Pro oraz NX. Nowe urządzenia dopracowano pod względem ergonomii, przystosowano je do instalacji na płaskich monitorach LCD.

Sieciowe wideonowości
Kamera Creative Webcam NX Pro posiada przetwornik CMOS pozwalający na pełnoekranową transmisję sygnału wideo o rozdzielczości 640x480 lub tryb klatkowy z maksymalną rozdzielczością 1024x768 (rozdzielczość interpolowana). Zestaw zawiera osobny mikrofon, który może być przymocowany do monitora lub ubrania. Kamera podłączana jest przez port USB. Dołączane w zestawie oprogramowanie umożliwia obsługę wideokonferencji, przesyłanie komunikatów, edycję obrazu w trybie klatkowym i wideo, udostępnianie zasobów i zarządzanie sekwencjami wideo lub obrazami, usługę wideo e-mail, a także tryb podglądu „na żywo”.

Sieciowe wideonowości
Kolejny z nowych produktów - Creative WebCam NX to kamerka pozwalająca na przesyłanie płynnego obrazu wideo o rozdzielczości 352x288 pikseli, a w trybie klatkowym z maksymalną rozdzielczością 640x480 (rozdzielczość interpolowana). Urządzenie także komunikuje się z komputerem za pośrednictwem interfejsu USB.

Ceny netto produktów to odpowiednio: Creative WebCam NX - 29 USD, Creative WebCam NX Pro - 48 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200