ServiceNow otwiera w Polsce biuro

Firma ServiceNow, specjalizująca się w projektowaniu rozwiązań digital workflow, zdecydowała się rozszerzyć swoją działalność w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i otworzyła w Polsce biuro z regionalnym kierownictwem.

ServiceNow otwiera w Polsce biuro

Fot. Fauxels/Pexels

Biuro znajduje się w Warszawie. Jest to centrum specjalistycznej wiedzy świadczące swoje usługi klientom funkcjonującym w Czechach, Słowacji, Rumunii, Węgrzech i Grecji. Firma powołała na stanowisko dyrektora na Europę Środkowo-Wschodnią Markusa Kempkesa, a dyrektorem ds. sprzedaży został Maciej Ostrowski, który będzie odpowiedzialny za rozwój i działalności ServiceNow w Polsce.

Zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci, będą mogli korzystać z bezpośredniego dostępu do platformy ServiceNow w języku polskim

Zobacz również:

  • Inteligentna giełda – świat się kończy czy zaczyna?
  • Nord Security otwiera w Warszawie biuro

a także kontaktować się z lokalnym zespołem, który rozumie specyfikę kluczowych branż w regionie, takich jak usługi finansowe, technologiczne, komunalne czy też sektor publiczny.

Maciej Ostrowski, który przeszedł do ServiceNow z firmy Oracle, gdzie kierował działem ds. rozwiązań korporacyjnych, powiedział: „Polska gospodarka i firmy zmieniają się. Rynek potrzebuje innowacyjnych, elastycznych rozwiązań oferowanych przez ServiceNow, aby stawić czoła obecnym wyzwaniom i dalej się dynamicznie rozwijać. Właśnie dlatego jestem dumny, że będę częścią nowego polskiego oddziału ServiceNow. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co wspólnie osiągniemy”.

Markus Kempkes, który pracuje w ServiceNow od niemal trzech lat, dotychczas kierował organizacją Customer Outcomes w Europie Środkowej, powiedział: „Po wieloletniej pracy w regionie darzę wielką sympatią Polskę i jej mieszkańców. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać swoje doświadczenia, aby wspierać polskie firmy w lepszej organizacji pracy i pomagać im tworzyć wyjątkowe doświadczenia dla klientów i pracowników”.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200