Service Pack dla Windows XP

W drugiej połowie tego roku Microsoft udostępni użytkownikom pakiet poprawek i dodatków do systemu Windows XP. Service Pack 1 prawdopodobnie zawierać będzie także modyfikacje, do których wprowadzenia zobowiąże koncern amerykański Departament Sprawiedliwości.

W drugiej połowie tego roku Microsoft udostępni użytkownikom pakiet poprawek i dodatków do systemu Windows XP. Service Pack 1 prawdopodobnie zawierać będzie również modyfikacje, do których wprowadzenia zobowiąże koncern amerykański Departament Sprawiedliwości.Jakie będą to zmiany, rozstrzygnie się w ciągu najbliższych tygodni.

O zakładanym terminie udostępnienia Service Pack 1 dla Windows XP poinformowała wczoraj dziennikarzy Charmaine Gravning, product manager systemów Windows. Do tej pory Microsoft pierwsze pakiety dodatków i poprawek do nowych systemów operacyjnych udostępniał nie później niż w 6 miesięcy po ich rynkowej premierze (Windows XP trafił na rynek w październiku 2001 r.). Więcej szczegółów na temat premiery SP1 do Windows XP firma poda w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Zobacz również:

  • Jak Satya Nadella doprowadził Microsoft do wartości rynkowej 3 bilionów dolarów
  • Czy Microsoft wyprzedzi Apple jako największa firma na świecie w 2024?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200