Sekundowy dial-up od NOMu

Od jutra Niezależny Operator Międzystrefowy uruchamia nową usługę - Dial-up 1044, czyli "wdzwaniany" dostęp do Internetu. Przedstawiciele NOM zapewniają, że dzięki sekundowemu taryfikowaniu połączeń klienci będą płacić o ok. 15% mniej niż u konkurentów (dzięki temu, że nie będą musieli płacić za czas, którego nie wykorzystują).

"Przygotowaliśmy najbardziej uczciwą propozycję dla klientów. Klient NOM płaci mniej i rozliczany jest wg. rzeczywistego czasu korzystania z usługi. Klient powinien korzystać z usług w taki sposób, jaki uzna za najlepszy dla siebie. Naszym celem jest mu to ułatwić bez ponoszenia przez niego dodatkowych kosztów" tłumaczy Jan Piotrkowski, prezes zarządu NOM.

Z opublikowanego na stronie internetowej NOM cennika dowiadujemy się, że w dni robocze, w godz. od 8 do 18 za 3 minuty połączenia z Internetem zapłacimy 28 gr. (z VAT). W dni wolne od pracy, w tych samych godzinach 180 sekund połączenia kosztować będzie 21 gr. Cena połączenia w godz. 18 - 8 będzie stała, niezależnie od dnia i wyniesie 14 gr za trzy minuty połączenia.

Zobacz również:

Aby móc korzystać z usługi, należy podpisać umowę z NOM. Dial-up 1044 dostępny jest dla klientów NOM z terenu całego kraju. W nowej usłudze obowiązują dwa numery dostępowe: 1044 32 257 86 46 (dla strefy warszawskiej) oraz 1044 22 571 66 04 (w pozostałych strefach).

Więcej informacji:

http://www.nom1044.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200