Secure Computing SecureWire

Po przejęciu w styczniu br. przez Secure Computing firmy CyberGuard, specjalizującej się w zabezpieczaniu dostępu do sieci komputerowych i filtrowaniu treści, dotychczasowy dystrybutor CyberGuard, firma Alstor, stała się oficjalnym dystrybutorem rozwiązań Secure Computing na terenie Polski.

Nowością w ofercie Secure Computing jest urządzenie SecureWire przeznaczone do zarządzania tożsamością i dostępem, integrujące się z Active Directory, LDAP, RADIUS oraz tokenami SafeWord i umożliwiające dostęp zarówno przewodowy, jak i bezprzewodowy, z sieci wewnętrznej i zewnętrznej.

Urządzenie stanowi centralne miejsce zarządzania polityką bezpieczeństwa w całej sieci, umożliwiające utrzymanie na wszystkich urządzeniach sieciowych aktualnych wersji oprogramowania, łatek i firmware. Użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do wybranych zasobów poprzez tunel VPN, usługi terminalowe czy aplikację webową.

Dostępne są trzy modele SafeWord SecureWire: model 100 (maksymalnie 100 jednocześnie pracujących użytkowników), model 200 (do 500 użytkowników) oraz model 2500 (do 2500 użytkowników). Odpowiednio większa jest również przepustowość poszczególnych modeli (od 100 Mbit/s do 1 Gbit/s) oraz liczba dostępnych połączeń SSL (od 1000 do 50 tysięcy).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200