Samsung szykuje się do premiery składanych smartfonów

Koreański producent elektroniki rozesłał zaproszenia na kolejne wydarzenie z cyklu Galaxy Unpacked.

Samsung przygotowuje się do drugiej w tym roku kalendarzowym premiery urządzeń, która odbędzie się w ramach cyklicznych konferencji Galaxy Unpacked. Koreański producent elektroniki przekazał, że wydarzenie odbędzie się 10 sierpnia 2022 roku.

Zaproszenie na konferencję Galaxy Unpacked
Źródło: samsung.com

Zaproszenie na konferencję Galaxy Unpacked

Źródło: samsung.com

Zaproszenie jasno wskazuje, że na konferencji prasowej zaprezentowane zostaną nowe smartfony z elastycznymi ekranami. Na wizualizacji rozesłanej dziennikarzom widać Galaxy Z Flip kolejnej generacji.

Zobacz również:

  • Samsung Electronics stoi w obliczu pierwszego strajku pracowników w swojej 55-letniej historii

Oczekuje się, że na wydarzeniu oprócz flagowych smartfonów z elastycznymi ekranami z rodziny Galaxy Z zobaczymy również kolejną generację zegarków Galaxy Watch pracujących pod kontrolą Google WearOS oraz nowe słuchawki.

Konferencja rozpocznie się 10 sierpnia 2022 roku o godzinie 09:00 czasu ET i będzie na żywo transmitowana do internetu z wykorzystaniem strony internetowej Samsunga oraz platformy YouTube.

Na oficjalnych materiałach prasowych widać slogan przewodni "Unfold Your World" oraz sylwetkę Galaxy Z Flip 4 w kolorze Bora Purple. Samsung wcześniej nie chwalił się wyglądem nadchodzących urządzeń.

Koreański producent zapowiedział już, że w ramach przedsprzedaży planuje zaoferować zniżkę w wysokości 200 dolarów.

Składane smartfony są coraz istotniejszą gałęzią produktową firmy Samsung. Koreański producent jest aktualnie największym dostawcom tego typu urządzeń na rynek. Samsung jako pierwszy wprowadził na rynek składane smartfony z ekranem pokrytym szkłem oraz wodoszczelną obudową.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200