Samsung szykuje na MWC niespodziankę, ale nie będzie to smartfon

Firma rozesłała wczoraj maile, w których zaprasza dziennikarzy do wzięcia udziału w specjalnej konferencji, którą organizuje 26. lutego w Barcelonie na targach Mobile World Congress. Nie wiadomo co na niej zaprezentuje, ale wiele wskazuje na to iż nie będzie zapowiadany od dawna smartfon Galaxy S8, ale nieco większe urządzenie, prawdopodobnie tablet.

Ci którzy oczekują, że zobaczą na konferencji kolejny model flagowego produktu tej firmy, czyli smartfona Galaxy S, będą srodze zawiedzeni. Samsun wykorzystywał do tej pory zawsze targi Mobile World Congress do prezentowania swoich nowości smartfonowych. Tak było np. swego czasu ze smartfonem Galaxy Note 7.

Tym raczej zobaczymy chyba inne urządzenie, ponieważ zaproszenie nie zawiera formuły "Unpacked", którą Samsung dołączał do tej pory zawsze do zaproszeń wysyłanych z okazji premiery kolejnego modelu smartfonu Galaxy, tak jak to widać poniżej na zaproszeniu wysyłanym z okazji premiery pechowego smartfona Galaxy Note 7.

Zobacz również:

  • Podsumowanie IFA 2023 okiem redakcji Computerworld
  • Seria Galaxy S21 oraz Galaxy S22 z One UI 6.1 na pokładzie
Samsung szykuje na MWC niespodziankę, ale nie będzie to smartfon

Pechowego, ponieważ jak wiemy smartfon ten nie jest już produkowany ze względu na wykrycie w nim wady fabrycznej powodującej przegrzewania się urządzenia czy nawet wybuchania.

Wiele wskazuje na to, że Samsung zaprezenetuje po raz pierwszy oficjalnie smartfon Galaxy S8 dopiero pod koniec marca, a 26. lutego zobaczymy jakąś inną nowość.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200