Samsung Galaxy Tab 8.9 - pierwsze informacje

Jeszcze przed prezentacją nowego tabletu Samsunga na targach CTIA do sieci wyciekły informacje na jego temat. Nowe urządzenie z rodziny Galaxy Tab wyposażone jest w dwurdzeniowy procesor i system Android Honeycomb. Tablet jest również bardzo cienki.

Informacje pochodzą z serwisu PocketNow.com, który wykonał zdjęcia tablic informacyjnych podczas przygotowań do targów. Wynika z nich, że Samsung Galaxy Tab 8.9 ma jedynie 8,6 mm grubości i waży zaledwie 470 g.

Zgodnie z nazwą, nowy tablet ma ekran o przekątnej 8,9 cali. Wyświetla on obraz w rozdzielczości 1280x800 WXGA. Galaxy Tab 8.9 ma być napędzany dwurdzeniowym procesorem o częstotliwości 1 GHz. Można się spodziewać, że chodzi o Tegrę 2.

Zobacz również:

  • Samsung ma własny model AI

Tablet posiada system Android Honeycomb z pewnymi modyfikacjami wprowadzonymi przez Samsunga. Wśród nich znajdują się Live Panel pozwalający na personalizację ekranu głównego oraz narzędzie Mini App Tray ułatwiające wielozadaniowość.

Więcej informacji na temat Samsunga Galaxy Tab 8.9 podamy, gdy zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów CTIA w Orlando, które rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do czwartku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200